Location : Home > R > RCL12251R43FKEG
RCL12251R43FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12251R43FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12251R43FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 1.43ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12251R43FKEG RES SMD 1.43 OHM 1 2W 1225 1211300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12251R43FKEG RES SMD 1.43 OHM 1 2W 1225 582300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com