Location : Home > R > RCL1225178RFKEG
RCL1225178RFKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1225178RFKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1225178RFKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 178ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL1225178RFKEG RES SMD 178 OHM 1 2W 1225 1253300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL1225178RFKEG RES SMD 178 OHM 1 2W 1225 500800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited