Location : Home > R > RCL1225100KJNEG
RCL1225100KJNEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1225100KJNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1225100KJNEG RES SMD 100K OHM 5 2W 1225 980000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1225100KJNEG RES SMD 100K OHM 5 2W 1225 870000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL1225100KJNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 100Kohm 5 200ppm 1225 Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RCL1225100KJNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 100Kohm 5 200ppm 1225 Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL1225100KJNEG RES SMD 100K OHM 5 2W 1225 980000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL1225100KJNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 100Kohm 5 200ppm 1225 Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com