Location : Home > R > RCL1218909RFKEK
RCL1218909RFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218909RFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218909RFKEK RES SMD 909 OHM 1 1W 1218 1335800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL1218909RFKEK RES SMD 909 OHM 1 1W 1218 700500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1218909RFKEK RES 909 OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL1218909RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 909ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL1218909RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 909ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.