Location : Home > R > RCL12188R45FKEK
RCL12188R45FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12188R45FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12188R45FKEK RES SMD 8.45 OHM 1 1W 1218 1506500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12188R45FKEK RES SMD 8.45 OHM 1 1W 1218 889500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12188R45FKEK RES 8.45 OHM 1W 1 1218 WIDE 19,052 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12188R45FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 8.45ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12188R45FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 8.45ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.