Location : Home > R > RCL1218845RFKEK
RCL1218845RFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218845RFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218845RFKEK RES SMD 845 OHM 1 1W 1218 1336100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL1218845RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 845ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL1218845RFKEK RES SMD 845 OHM 1 1W 1218 700800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1218845RFKEK RES 845 OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL1218845RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 845ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd