Location : Home > R > RCL121880R6FKEK
RCL121880R6FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121880R6FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121880R6FKEK RES 80.6 OHM 1W 1 1218 WIDE 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121880R6FKEK RES SMD 80.6 OHM 1 1W 1218 797800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL121880R6FKEK RES SMD 80.6 OHM 1 1W 1218 907800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL121880R6FKEK RES SMD 80.6 OHM 1 1W 1218 1457800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL121880R6FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 80.6ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com