Location : Home > R > RCL12187R87FKEK
RCL12187R87FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12187R87FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12187R87FKEK RES SMD 7.87 OHM 1 1W 1218 1506900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12187R87FKEK RES SMD 7.87 OHM 1 1W 1218 889900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12187R87FKEK RES 7.87 OHM 1W 1 1218 WIDE 16,597 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12187R87FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 7.87ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12187R87FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 7.87ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.