Location : Home > R > RCL121875R0JNEK
RCL121875R0JNEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121875R0JNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121875R0JNEK RES SMD 75 OHM 5 1W 1218 901800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121875R0JNEK RES SMD 75 OHM 5 1W 1218 796600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL121875R0JNEK RES 75 OHM 1W 5 1218 WIDE 3,160 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121875R0JNEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 75ohms 5 1218 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL121875R0JNEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 75ohms 5 1218 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com