Location : Home > R > RCL12186R20FKEK
RCL12186R20FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12186R20FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12186R20FKEK RES SMD 6.2 OHM 1 1W 1218 1508000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12186R20FKEK RES SMD 6.2 OHM 1 1W 1218 891000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12186R20FKEK RES 6.20 OHM 1W 1 1218 WIDE 4,123 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12186R20FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 6.2ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12186R20FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 6.2ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.