Location : Home > R > RCL1218681KFKEK
RCL1218681KFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218681KFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218681KFKEK RES SMD 681K OHM 1 1W 1218 1234600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL1218681KFKEK RES SMD 681K OHM 1 1W 1218 599300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1218681KFKEK RES 681K OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL1218681KFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 681Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL1218681KFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 681Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.