Location : Home > R > RCL12185R76FKEK
RCL12185R76FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12185R76FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12185R76FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 5.76ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12185R76FKEK RES 5.76 OHM 1W 1 1218 WIDE 5,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12185R76FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 5.76ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL12185R76FKEK RES SMD 5.76 OHM 1 1W 1218 1508400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12185R76FKEK RES SMD 5.76 OHM 1 1W 1218 881400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com