Location : Home > R > RCL12184R87FKEK
RCL12184R87FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12184R87FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12184R87FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 4.87ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RCL12184R87FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 4.87ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12184R87FKEK RES SMD 4.87 OHM 1 1W 1218 905100 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL12184R87FKEK RES SMD 4.87 OHM 1 1W 1218 905100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.