Location : Home > R > RCL12184K75FKEK
RCL12184K75FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12184K75FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12184K75FKEK RES SMD 4.75K OHM 1 1W 1218 1457500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12184K75FKEK RES 4.75K OHM 1W 1 1218 WIDE 4000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12184K75FKEK RES SMD 4.75K OHM 1 1W 1218 797500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL12184K75FKEK RES SMD 4.75K OHM 1 1W 1218 907500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL12184K75FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 4.75Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com