Location : Home > R > RCL121838R3FKEK
RCL121838R3FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121838R3FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121838R3FKEK RES SMD 38.3 OHM 1 1W 1218 1349800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121838R3FKEK RES SMD 38.3 OHM 1 1W 1218 714500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121838R3FKEK RES 38.3 OHM 1W 1 1218 WIDE 9,599 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121838R3FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 38.3ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121838R3FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 38.3ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL121838R3FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 38.3ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com