Location : Home > R > RCL1218360RJNEK
RCL1218360RJNEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218360RJNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218360RJNEK RES 360 OHM 1W 5 1218 WIDE 3,120 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL1218360RJNEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 360ohms 5 1218 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL1218360RJNEK RES SMD 360 OHM 5 1W 1218 900600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1218360RJNEK RES SMD 360 OHM 5 1W 1218 795400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited