Location : Home > R > RCL121834R8FKEK
RCL121834R8FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121834R8FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121834R8FKEK RES SMD 34.8 OHM 1 1W 1218 1500300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121834R8FKEK RES SMD 34.8 OHM 1 1W 1218 883300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121834R8FKEK RES 34.8 OHM 1W 1 1218 WIDE 9,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121834R8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 34.8ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121834R8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 34.8ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.