Location : Home > R > RCL121834R0FKEK
RCL121834R0FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121834R0FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121834R0FKEK RES SMD 34 OHM 1 1W 1218 1500400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121834R0FKEK RES SMD 34 OHM 1 1W 1218 883400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121834R0FKEK RES 34.0 OHM 1W 1 1218 WIDE 3,513 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121834R0FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 34ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121834R0FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 34ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL121834R0FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 34ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com