Location : Home > R > RCL1218330RFKEK
RCL1218330RFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218330RFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218330RFKEK RES SMD 330 OHM 1 1W 1218 1456300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL1218330RFKEK RES 330 OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL1218330RFKEK RES SMD 330 OHM 1 1W 1218 796300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL1218330RFKEK RES SMD 330 OHM 1 1W 1218 906300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL1218330RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 330ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com