Location : Home > R > RCL1218300RJNEK
RCL1218300RJNEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218300RJNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218300RJNEK RES SMD 300 OHM 5 1W 1218 900800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1218300RJNEK RES SMD 300 OHM 5 1W 1218 795600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL1218300RJNEK RES 300 OHM 1W 5 1218 WIDE 4,411 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL1218300RJNEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 300ohms 5 1218 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL1218300RJNEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 300ohms 5 1218 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com