Location : Home > R > RCL12182R37FKEK
RCL12182R37FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12182R37FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12182R37FKEK RES SMD 2.37 OHM 1 1W 1218 1512700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12182R37FKEK RES SMD 2.37 OHM 1 1W 1218 895700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12182R37FKEK RES 2.37 OHM 1W 1 1218 WIDE 5,563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12182R37FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 2.37ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12182R37FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 2.37ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.