Location : Home > R > RCL121828R0FKEK
RCL121828R0FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121828R0FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121828R0FKEK RES SMD 28 OHM 1 1W 1218 1501100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121828R0FKEK RES SMD 28 OHM 1 1W 1218 884100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121828R0FKEK RES 28.0 OHM 1W 1 1218 WIDE 6,533 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121828R0FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 28ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121828R0FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 28ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.