Location : Home > R > RCL121827R4FKEK
RCL121827R4FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121827R4FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121827R4FKEK RES SMD 27.4 OHM 1 1W 1218 1501200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121827R4FKEK RES SMD 27.4 OHM 1 1W 1218 884200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121827R4FKEK RES 27.4 OHM 1W 1 1218 WIDE 12,500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121827R4FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 27.4ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121827R4FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 27.4ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL121827R4FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 27.4ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com