Location : Home > R > RCL121825R5FKEK
RCL121825R5FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121825R5FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121825R5FKEK RES SMD 25.5 OHM 1 1W 1218 1501600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121825R5FKEK RES SMD 25.5 OHM 1 1W 1218 884600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121825R5FKEK RES 25.5 OHM 1W 1 1218 WIDE 3,450 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121825R5FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 25.5ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121825R5FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 25.5ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.