Location : Home > R > RCL12181R50FKEK
RCL12181R50FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12181R50FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12181R50FKEK RES SMD 1.5 OHM 1 1W 1218 902400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL12181R50FKEK RES SMD 1.5 OHM 1 1W 1218 1452400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12181R50FKEK RES 1.50 OHM 1W 1 1218 WIDE 18,602 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12181R50FKEK RES SMD 1.5 OHM 1 1W 1218 792400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL12181R50FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.5ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com