Location : Home > R > RCL12181K40FKEK
RCL12181K40FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12181K40FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12181K40FKEK RES 1.40K OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12181K40FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.4Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL12181K40FKEK RES SMD 1.4K OHM 1 1W 1218 1334100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12181K40FKEK RES SMD 1.4K OHM 1 1W 1218 688800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com