Location : Home > R > RCL121818K7FKEK
RCL121818K7FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121818K7FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121818K7FKEK RES SMD 18.7K OHM 1 1W 1218 677100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL121818K7FKEK RES 18.7K OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121818K7FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 18.7Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL121818K7FKEK RES SMD 18.7K OHM 1 1W 1218 1322400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com