Location : Home > R > RCL121815K8FKEK
RCL121815K8FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121815K8FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121815K8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 15.8Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL121815K8FKEK RES SMD 15.8K OHM 1 1W 1218 1323300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121815K8FKEK RES SMD 15.8K OHM 1 1W 1218 688000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121815K8FKEK RES 15.8K OHM 1W 1 1218 WIDE 3,020 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121815K8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 15.8Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121815K8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 15.8Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.