Location : Home > R > RCL121815K0JNEK
RCL121815K0JNEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121815K0JNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121815K0JNEK RES SMD 15K OHM 5 1W 1218 1005700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121815K0JNEK RES SMD 15K OHM 5 1W 1218 900500 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL121815K0JNEK RES 15K OHM 1W 5 1218 WIDE 3,305 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121815K0JNEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 15Kohms 5 1218 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.