Location : Home > R > RCL1218150RFKEK
RCL1218150RFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218150RFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218150RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 150ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RCL1218150RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 150ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL1218150RFKEK RES SMD 150 OHM 1 1W 1218 904600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL1218150RFKEK RES SMD 150 OHM 1 1W 1218 904600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.