Location : Home > R > RCL121813R7FKEK
RCL121813R7FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121813R7FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121813R7FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 13.7ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL121813R7FKEK RES SMD 13.7 OHM 1 1W 1218 1504500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL121813R7FKEK RES SMD 13.7 OHM 1 1W 1218 887500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121813R7FKEK RES 13.7 OHM 1W 1 1218 WIDE 4,460 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL121813R7FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 13.7ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL121813R7FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 13.7ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.