Location : Home > R > RCL121811K8FKEK
RCL121811K8FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL121811K8FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL121811K8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 11.8Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL121811K8FKEK RES SMD 11.8K OHM 1 1W 1218 903300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL121811K8FKEK RES SMD 11.8K OHM 1 1W 1218 798100 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RCL121811K8FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 11.8Kohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd