Location : Home > R > RCL061297K6FKEA
RCL061297K6FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061297K6FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061297K6FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 97.6Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL061297K6FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 97.6Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061297K6FKEA RES SMD 97.6K OHM 1 1/2W 0612 912200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061297K6FKEA RES SMD 97.6K OHM 1 1/2W 0612 807000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061297K6FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 97.6Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.