Location : Home > R > RCL06128R87FKEA
RCL06128R87FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06128R87FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06128R87FKEA RES SMD 8.87 OHM 1 1/2W 0612 590600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06128R87FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.87ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06128R87FKEA RES SMD 8.87 OHM 1 1/2W 0612 700600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.