Location : Home > R > RCL06128R25FKEA
RCL06128R25FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06128R25FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06128R25FKEA RES SMD 8.25 OHM 1 1/2W 0612 590900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06128R25FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.25ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06128R25FKEA RES SMD 8.25 OHM 1 1/2W 0612 700900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.