Location : Home > R > RCL06128K25FKEA
RCL06128K25FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06128K25FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06128K25FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.25Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06128K25FKEA RES SMD 8.25K OHM 1 1/2W 0612 793900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06128K25FKEA RES SMD 8.25K OHM 1 1/2W 0612 688700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06128K25FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.25Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL06128K25FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.25Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com