Location : Home > R > RCL0612820RFKEA
RCL0612820RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612820RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612820RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 820ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612820RFKEA RES SMD 820 OHM 1 1/2W 0612 803800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612820RFKEA RES SMD 820 OHM 1 1/2W 0612 698600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612820RFKEA RES 820 OHM .5W 1 0612 WIDE 5500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor