Location : Home > R > RCL06127K87FKEA
RCL06127K87FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06127K87FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06127K87FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 7.87Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06127K87FKEA RES SMD 7.87K OHM 1 1/2W 0612 794200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06127K87FKEA RES SMD 7.87K OHM 1 1/2W 0612 689000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06127K87FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 7.87Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.