Location : Home > R > RCL061275K0FKEA
RCL061275K0FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061275K0FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061275K0FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 75Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL061275K0FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 75Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061275K0FKEA RES SMD 75K OHM 1 1/2W 0612 913500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061275K0FKEA RES SMD 75K OHM 1 1/2W 0612 808300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061275K0FKEA RES 75.0K OHM .5W 1 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor