Location : Home > R > RCL06126R34FKEA
RCL06126R34FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06126R34FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06126R34FKEA RES SMD 6.34 OHM 1 1/2W 0612 592200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06126R34FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 6.34ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06126R34FKEA RES SMD 6.34 OHM 1 1/2W 0612 702200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.