Location : Home > R > RCL06126K49FKEA
RCL06126K49FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06126K49FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06126K49FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 6.49Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06126K49FKEA RES SMD 6.49K OHM 1 1/2W 0612 795000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06126K49FKEA RES SMD 6.49K OHM 1 1/2W 0612 689800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06126K49FKEA RES 6.49K OHM .5W 1 0612 WIDE 6053 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL06126K49FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 6.49Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com