Location : Home > R > RCL061269R8FKEA
RCL061269R8FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061269R8FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061269R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 69.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061269R8FKEA RES SMD 69.8 OHM 1 1/2W 0612 814300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061269R8FKEA RES SMD 69.8 OHM 1 1/2W 0612 709100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061269R8FKEA RES 69.8 OHM .5W 1 0612 WIDE 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL061269R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 69.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com