Location : Home > R > RCL0612681RFKEA
RCL0612681RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612681RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612681RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 681ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612681RFKEA RES SMD 681 OHM 1 1/2W 0612 804400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612681RFKEA RES SMD 681 OHM 1 1/2W 0612 699200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612681RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 681ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL0612681RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 681ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com