Location : Home > R > RCL061262K0FKEA
RCL061262K0FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061262K0FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061262K0FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 62Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061262K0FKEA RES SMD 62K OHM 1 1/2W 0612 914400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061262K0FKEA RES SMD 62K OHM 1 1/2W 0612 809200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061262K0FKEA RES 62.0K OHM .5W 1 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor