Location : Home > R > RCL06124R99FKEA
RCL06124R99FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06124R99FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06124R99FKEA RES SMD 4.99 OHM 1 1/2W 0612 593500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06124R99FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 4.99ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06124R99FKEA RES SMD 4.99 OHM 1 1/2W 0612 703500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.