Location : Home > R > RCL06124K02FKEA
RCL06124K02FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06124K02FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06124K02FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 4.02Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06124K02FKEA RES SMD 4.02K OHM 1 1/2W 0612 797100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06124K02FKEA RES SMD 4.02K OHM 1 1/2W 0612 691900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06124K02FKEA RES 4.02K OHM .5W 1 0612 WIDE 9906 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL06124K02FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 4.02Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com