Location : Home > R > RCL06123R90FKEA
RCL06123R90FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06123R90FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06123R90FKEA RES SMD 3.9 OHM 1 1/2W 0612 594800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06123R90FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 3.9ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06123R90FKEA RES SMD 3.9 OHM 1 1/2W 0612 704800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.