Location : Home > R > RCL06123R57FKEA
RCL06123R57FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06123R57FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06123R57FKEA RES SMD 3.57 OHM 1 1/2W 0612 1255300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL06123R57FKEA RES SMD 3.57 OHM 1 1/2W 0612 595300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06123R57FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 3.57ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06123R57FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 3.57ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com