Location : Home > R > RCL06123R00JNEA
RCL06123R00JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06123R00JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06123R00JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 3ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL06123R00JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 3ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06123R00JNEA RES SMD 3 OHM 5 1/2W 0612 900000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06123R00JNEA RES SMD 3 OHM 5 1/2W 0612 794800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06123R00JNEA RES 3.0 OHM .5W 5 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor