Location : Home > R > RCL06123K65FKEA
RCL06123K65FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06123K65FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06123K65FKEA RES SMD 3.65K OHM 1 1/2W 0612 692400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06123K65FKEA RES 3.65K OHM .5W 1 0612 WIDE 18877 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL06123K65FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 3.65Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06123K65FKEA RES SMD 3.65K OHM 1 1/2W 0612 797600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.